Новини

Всі новини
2017-07-08

Жінка в політиці: у Франківську відбувся форум для представниць прекрасної статі

Чи є у чоловічому світі політики місце для слабкої частини людства? Цю думку на власному прикладі доводили активісти та депутати від партії «Самопоміч». Про свій досвід та шлях вони розповіли на форумі «Жінка в політиці».

Представниць прекрасної статі у партії є досить багато. «Самопоміч» є однією з тих політичних сил, які дотримуються гендерної рівності.

За словами керівника обласного осередку партії «Самопоміч» Тараса Виноградника, на власному досвіді переконався, що до жінок варто дослухатися. Каже, там де не можуть домовитися політики-чоловіки може допомогти знайти компроміс політик-жінка.

«Жінки відрізняються від чоловіків своєю унікальністю. Адже в історії нема випадків, щоб держава, якою керує жінка, вела війни. Їм не притаманна сила руйнації, вони можуть тільки об’єднувати і оберігати», – вважає Тарас Виноградник.

Довели цю думку й успішні жінки депутати, активістки та волонтерки, які були присутні на форумі. Окрім бажання робити добро, кожну з них привело у політику прагнення реалізуватись.

Зокрема, за совами депутата міської ради від партії «Самопоміч» Олександри Федорук, жінці складно зробити вибір між сім’єю або кар’єрою. Але для того, щоб стати самодостатньою, його робити і не потрібно. Адже ці сфери тільки доповнюють жінку.

Для депутата Долинської районної ради від партії «Самопоміч» Тетяни Матвєєвої, бути у політиці – це можливість бути собою.

Але головне, що відрізняє жінку у політиці – це її лідерські якості. Таку думку висловив депутат облради Сергій Коцюр. Він приїхав на форум, щоб підтримати активістів «Самопомочі» з Коломиї. У цьому районі головні жіночі зусилля спрямовані на потреби дітей.

«Усі жінки, з якими стикався у політиці, це неймовірно красиві та сильні особистості. Але головне, що вони кожного дня нагадують нам, чоловіками, заради кого ми змінюємо світ», – каже Сергій Коцюр.

Жанна Щипанова, організатор заходу, переконана, що в майбутньому такі зустрічі потрібні та будуть їх проводити регулярно.

«Жінкам складніше, ніж чоловікам, адаптуватися в політиці. Тому їм потрібна допомога і підтримка. Це ми і робитимемо на зустрічах, де успішні жінки розповідають про свій шлях», – каже Жанна Щипанова.