Новини

Всі новини
2017-08-11

У Рожнятівському районі перерозподілили бюджет

Розподіл державних коштів із перевиконання надходжень дохідної частини за перше півріччя у сумі понад 6 млн  розглянули на сесії Рожнятівської районної ради. Скерували кошти на медицину, освіту та культуру району.

Депутат райради від партії «Самопоміч» Галина Самілів подала запит на виділення з бюджету району 80 тисяч гривень для проведення капітального ремонту народного дому в селі Ясень. Це рішення підтримали 25 депутатів ради.

«Зараз народні доми та сільські клуби у критичному стані. На них не вистачає коштів. Для прикладу, народний дім села Ясень збудовано у 1930 році і з того часу його ремонтували тільки силами громади», – розповідає Галина Самілів.

Важливим і критичним питанням сесії стала ситуація з поширенням борщівника. Він щорічно завдає значної школи мешканцям. Багато випадків ураження опіками від рослини зафіксовано в селі Нижній Струтинь.

Також депутати узгодили бюджет заміни труб комунікації. Ремонтні роботи проводиться на центральній вулиці Рожнятова.

Депутатський корпус довго обговорював питання ремонту доріг, з якими у районі катастрофічна ситуація. З бюджету передбачено 18 мільйонів на ямковий та поточний ремонти.

«Районна влада не може вплинути на службу автомобільних доріг. Саме у них на балансі знаходяться автошляхи. Кожного року починають ремонтувати напрямок Рожнятів – Липовиця. І кожного року нема капітального відновлення покриття, – каже депутат райради Галина Самілів. – Зараз знову розпочали ямковий ремонт – робочі ходять близько двох кілометрів з «мандрівним» чайничком, поливають ями рідиною і ставлять у середину пару грам асфальту. Мешканці сіл вкрай обурені таким ремонтом. Кажуть, що готові перекривати дорогу, щоб нарешті зробили капітальний ремонт».