Новини

Всі новини
2018-06-27

У ДП ВО «Карпати» відбулася зустріч із Олегом Березюком

У вівторок, 26 червня, відбулася зустріч голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” у ВРУ Олега Березюка та Богдана Станіславського –  керівника Івано-Франківського обласного осередку ПП “Об’єднання “Самопоміч”, депутатів “Самопомочі” із директором ДП ВО “Карпати” Дмитром Втерковським та працівниками цеху.

 

Така зустріч організована напередодні «великої прихватизації» Кабінетів Міністрів (затвердження Кабінетом Міністрів  України про приватизацію українських державних підприємств, яке  має на меті залучити значний об’єм інвестицій, розвиток новітніх технологій).

Під час заходу працівники ДП ВО “Карпати” мали можливість обговорити  нюанси приватизації та отримати відповіді на всі запитання з медичної реформи, які їх цікавили, зокрема про екстрену медичну допомогу, про правила первинної медицини тощо.

Олег Березюк зазначає, що медична реформа допоможе змінити ситуацію із лікарями в кращий бік, адже через низькі зарплати медичні працівники масово виїжджають в інші країни. Причини такої ситуації в тому, що вони хочуть жити краще, більше заробляти, а влада нічого для цього не робить. Підняли зарплати поліцейським, вчителям, а лікарі і досі повинні бути задоволеними низькими заробітками. На жаль, якщо ситуація не зміниться, то в Україні взагалі не залишиться лікарів.

 

“Саме з освіти лікарів, медсестер, свідомості органів місцевого самоврядування, які мають дбати про свої ФАПи та лікарні й змушувати центральну владу змінювати медицину в Україні, має робитись медична реформа в Україні, яку сьогодні блокує олігархічна влада і фармакологічна мафія”,- зазначає Олег Березюк.

“Ми не можемо допустити, щоб комунальні підприємства втратили контроль громад. Так, багато громади неякісно ними керують, але якщо ми це зробимо, ми повторимо помилку приватизації облгазів і обленерго. Тому налагодження якісного менеджменту на підприємствах в комунальній галузі, енергетичній є основним завданням громад “,- зазначає депутат.

Під час заходу Олег Березюк зазначив, що політична партія  «Самопоміч» не підтримує рішення Кабінетів Міністрів щодо «великої прихватизації», адже приватизація підприємств може відбутися тільки із тими цехами, які теперішня або попередня влада зруйнувала : це зруйновані заводи, будинки відпочинку, табори тошо.

Однак приватизовувати під час такої складної ситуації в країні, під час війни підприємства, які працюють та є успішними, це помилкове рішення!

Зазначимо, що У 2018 році у виробничому об’єднанні « Карпати» налічується 3000 людей, планують відкрити ще цехи і збільшити кількість працівників на півтори тисячі.

До слова,  завдяки директору Дмитру Втерковському за останні роки підприємство нарощує максимально свої обороти і сплачує більше 150 млн грн податків щороку.