Новини

Всі новини
2018-05-31

У день Святої Трійці у селі Жуків відкрили оновлений будинок культури

За сприяння депутатської фракції від ПП “Об’єднання “Самопоміч” заклад культури в селі Жуків отримав, як кажуть, нове дихання.

Під час заходу, на який зібралися чи не всі мешканці села, було організовано свято спорту за участю представників Союзу гирьового спорту України – 13 разового чемпіона світу, багаторазового рекордсмена світу та України, заслуженого майстра спорту України Романа Михальчука, срібного призера чемпіонату Європи з гирьового спорту Олександра Шваба та ін. Вони здійснили показовий виступ, а також провели конкурс серед населення для випробування власних сил.

Також відбувся концерт за участю Івано-Франківського національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю “Гуцулія”. Молодь могла переглянути фільм з використання інтерактивної панелі EdPro. Але найголовніше – всі мешканці Жукова раділи освяченню оновленого будинку культури.

Сільський голова Микола Родчин висловив подяку голові фракції ПП “Об’єднання “Самопоміч” в обласній раді Олегу Токарчуку, голові обласної ради Олександру Сичу та керівнику політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” в Івано-Франківській області, депутату облради Богдану Станіславському за фінансову допомогу в оновленні закладу культури.

“Ми раді, що відбулося відкриття нового будинку культури. Відтепер з’явиться чудова можливість для мешканців відвідувати різноманітні заходи, це місце, у якому молодь зможе розвиватися та цікаво проводити час. Саме культура допомагає селам та містам “ожити”, запрошувати місцевих виконавців, відкривати для себе новий світ мистецтва”, – сказав Богдан Станіславський.

Після організації такого заходу у Жукові культура у нашомі селі, безумовно, оживе, – переконані селяни.