Новини

Всі новини
2018-10-04

Шість років наполегливості.

ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” погодилась надати мешканцям будинку по вул. Вовчинецькій, 25 технічні умови на відключення від мереж централізованого опалення.
Історія справи, про яку ми вже писали (тут) і про яку далі піде мова, розпочалась ще у 2012 році. Тоді сесія Івано-Франківської міської ради надала людям дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення. Однак ТОВ “Станіславська теплоенергетична компанія” з таким рішенням не погодилась і відмовилась надавати технічні умови на відключення. Наслідком стала судова тяганина тривалістю у 6 років. Треба сказати, весь цей час “СТЕК” нараховувала мешканцям Вовчинецької, 25 абонплату. Середня заборгованість користувача становила близько 28 000 гривень. Щоб вирішити ситуацію, сьогодні, вже вкотре, зібралась міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання під головуванням заступника міського голови Миколи Вітенка.

Цього разу сторонам вдалось дійти згоди.

“Перемога мешканців будинку по вулиці Вовчинецькій, 25 є прикладом того, що за власні права потрібно боротись. Армія юристів і 6 років судових тяганин не змогли зупинити людей. Сьогодні, нарешті, вони отримали дозвіл на від’єднання від системи централізованого теплопостачання. Цієї проблеми, як і схожих проблем тисяч інших франківців, могло б не бути, якби компанія ставилась до людей з повагою та розумінням. Адже мешканці будинку по вул. Вовчинецька, 25 лише хочуть бути господарями власного помешнкання. Ми вважаємо, що їх в цьому потрібно тільки підтримувати.” – каже депутат Івано-Франківської місько ради від ПП “Об’єднання “Самопоміч” Іван Гарасимко.