Новини

Всі новини
2018-02-04

Робота з командою: у Городенці Олег Березюк провів конференцію за участю представників партії з різних районів Прикарпаття та Львівщини

Народний депутат України, голова депутатської фракції Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України Олег Березюк з робочим візитом  побував у Городенці у п’ятницю, 2 лютого, на запрошення голови місцевого осередку політичної партії Об’єднання «Самопоміч» Володимира Новосельського.

Голова Івано-Франківського обласної організації Об’єднання «Самопоміч» Богдан Станіславський привітав пана Олега  з візитом на Городенківщину і надав йому слово для виступу, в якому народний депутат порушив ряд питань соціально-економічного, політичного та адміністративного характеру. Цікавою була розповідь про роботу у Верховній Раді депутатської фракції Об’єднання «Самопоміч», про спілкування та організованість в середині фракції, про християнсько-демократичні та національно-патріотичні цінності, які повинні сповідувати депутати від «Самопомочі».

Під час зустрічі з усіма присутніми прикарпатськими районними осередками, а також представниками кількох осередків Об’єднання «Самопоміч» Львівщини, Олег Березюк акцентував свою увагу на ролі та функції депутата в управлінні громадою. Розповів про політику, як інструмент публічного управління та про важливість комунікації для депутата. Ця інформація була особливо цікавою для депутатів новоутворених об’єднаних територіальних громад. За словами нардепа, децентралізація в Україні вже демонструє позитивні результати, і сьогодні міста, маючи більший бюджет, ніж раніше, можуть реалізовувати власні соціальні програми. Також Березюк вважає, що місцеві органи влади невеликих міст і сіл вперше починають користуватися довірою у людей, і це є важливим досягненням: «Вони почали будувати і ремонтувати свої тротуари, будинки і дороги вперше за 25 років. І люди це відчули».

На його думку, Верховна Рада прийняла закон про децентралізацію і об’єднання територіальних громад в кінці 2014 року виключно від страху перед Майданом, і зараз намагається загальмувати цей процес, тому що відчуває загрозу втрати грошей.

«Дуже важливо зараз не дати центральній владі зупинити його, адже багато грошей справді «впали» до низу. І представники влади, зрозумівши це, вирішили поступово, різними методами повертати їх назад до центру. Тому для нас вкрай важливо не дати проводити ці «схеми», ламати їх» підкреслив нардеп Березюк.

В цілому зустріч  пройшла на належному рівні. Обговорили багато політичних питань, пан Березюк поділився розповідями про події, які присутні мали змогу тільки бачити по телебаченні, а він безпосередньо брав у них участь. Тож учасники конференції подякували гостю за цікаву розповідь та обґрунтовані відповіді і побажали плідної роботи у Верховній Раді України.