Новини

Всі новини
2018-05-07

Презентація EdPro – це лакмусовий папірець для освіти

Представники “Об’єднання “Самопоміч” презентували інтерактивну панель EdPro у Рожнівському НВК «Гуцульщина» імені Федора Погребенника. Це школа, яка по-справжньому вражає: велопарковка, облаштовані контейнери для сортування сміття, внутрішній дворик (накрите приміщення, яке за висотою як трьохповерховий житловий будинок).

У Рожнівському  НВК «Гуцульщина» навчається орієнтовно 700 учнів, які  є лідерами районних та обласних олімпіад. Школярі із захопленням дивилися на презентацію інтерактивної панелі, вони прагнуть знань та по-справжньому нової освіти : вивчати будову тіла за допомогою коротких відео, відповідати на запитання вікторини, аналізувати історичні події так, неначе самі там побували.

А все завдяки 3D-анімаціям, навчально-пізнавальним іграм, різноманітним роликам, які пропонує  дошка  EdPro. Дирекція школи мріє побудувати басейн, який, до речі, вже почали споруджувати.

«Будемо робити все можливе для того, щоб придбати цю інтерактивну панель. Ми також підтримуємо два проекти від “Об’єднання “Самопоміч” : перший захід – це навчальні курси для вчителів на EdPro, другий – старт «Школи лідера», заняття в якій розпочнуться в кінці травня», – акцентує  Наталія Сергієвич – заступник директора Рожнівської школи.

Презентації інтерактивної панелі  у різних містах та селах Івано-Франківської області – це лакмусовий папірець, який покаже чи готова наша освіта до кардинальних змін.