Новини

Всі новини
2018-04-13

Представники “Об’єднання “САМОПОМІЧ” презентували інтерактивну панель EdPro на районному семінарі вчителів географії у селі Чорний Потік

Член партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Олег Половко та активіст Іван Данилюк презентували сьогодні роботу інтерактивної панелі EdPro під час відкритого уроку географії в рамках районного семінару вчителів географії у селі Чорний Потік.

Це не перший їхній візит в село, адже саме після недавньої презентації роботи інтерактивної панелі до них звернувся активний вчитель географії місцевої школи Петро Гречух, з пропозицією допомогти провести відкритий урок географії за допомогою інтерактивної панелі EdPro та освітнього програмного забезпечення MozaBook. Учні мали чудову нагоду першими випробувати інноваційні методи навчання у освіті, а старання та робота Петра Гречука були високо оцінені колегами-географами.

Чудовою новиною є й те, що село Чорний Потік знаходиться вже на половині шляху до придбання панелі, оскільки присутній на уроці голова Делятинської ОТГ Богдан Климів погодився виділити частину коштів для її придбання.