Новини

Всі новини
2018-10-21

“Посади садове дерево” на Калущині

Сьогодні у двох селах Калуського району, за підтримки “Об’єднання “Самопоміч”, відбулась акція “Посади садове дерево”. В рамках цього проекту, ми надаємо можливість кожному охочому отримати один саджанець волоського горіха. Вже в понеділок Ви зможете посадити нове деревце у своєму саду чи городі. Хочемо також наголосити, що така акція сьогодні відбудувалась одночасно в Калуському та Яремчанському районах. Дякуємо ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» за ідею та спільну роботу на Яремчанщині.

Реалізовуючи дану акцію, ми прагнемо досягти декількох різнопланових, проте пов’язаних між собою завдань.

Насамперед, наша акція спрямована на відродження традиції садівництва у домашніх господарствах за рахунок посадки добре підготовлених,вже щеплених та адаптованих до наших погодних умов, саджанців.

Також ми рекомендуємо, щоб батьки, дідусі та бабусі залучали до посадки саджанців своїх дітей та онуків. В еру комп’ютерів та ґаджетів для нас важливо плекати в дітях любов до навколишнього живого світу. Дитина, яка власноруч правильно посадить дерево, доглядатиме за ним, а з плином часу отримає ще й плоди своєї праці.

Такими акціями ми вчимо дітей та молодь творити, піклуватись і відновлювати природу, формуємо їхню свідомість на принципах розвитку та прогресу, а не руйнації природи та споживацького застою. Окрім того, ми впевнені – процес посадки дерева разом з рідними людьми гарантовано запам’ятається на все життя!