Новини

Всі новини
2017-10-27

Петро Гречанюк звернувся до мера за відповіддю, чому озеро біля 21 школи ще не очищено

Відповідний депутатський запит він зачитав на сесії міської ради. У травні минулого року мешканці прилеглих до озера будинків та громадськість Франківська попросили допомоги у депутата міськради Петра Гречанюка. Вони хотіли врятувати озеро біля школи №21 – невелику водойму, яка з часом перетворилась на непридатну для відпочинку калабаню.

У жовтні минулого року на сесії міськради «Самопоміч» пролобіювала виділення коштів на очищення води та благоустрій прилеглої території. З міського бюджету на це передбачено 400 тис. грн.

«В міському бюджеті на 2017 рік передбачено необхідне фінансування робіт з глибинного очищення озера, але дані роботи досі не виконані, попри наближення зимового періоду», – зачитав запит Петро Гречанюк.

Попередньо директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак запевняв, що проектно-кошторисна документація майже виготовлена та прогнозував її готовність ще у травні. На запитання мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, чому роботи ще не розпочаті, Михайло Смушак сказав, що проектанту потрібно більше часу, щоб доопрацювати проект.

Попри це очисні роботи на озері так і не розпочали. Мешканці прилеглих будинків занепокоєні, якщо цього року роботи не виконають, то наступного року про озеро знову забудуть.