Новини

Всі новини
2017-10-27

Петро Гречанюк пропонує збільшити фінансування на спорудження підземних контейнерних майданчиків для сміття

У Франківську побудують підземні контейнери для сміття. Модернізація комунальної сфера є одним із розділі стратегії розвитку міста на період до 2028 року, яку ухвалила сесія міської ради. За стратегію розвитку міські обранці проголосували після детального обговорення.

Збільшити фінансування на будівництво підземних контейнерних майданчиків та облаштувати їх не тільки в центрі міста запропонував депутат міськради від партії «Самопоміч» Петро Гречанюк. Цю пропозицію депутати взяли до уваги та підтримали разом із стратегією розвитку.

 «Пропоную облаштовувати майданчики не тільки в центрі міста, як передбачає проект програми, а й в мікрорайонах. Особливо там, де існуючі майданчики перешкоджають руху автомобілів, як це є зараз, наприклад, на вулиці Слави Стецько», – пропонує Петро Гречанюк.

Відповідно до програми, будівництво підземних контейнерних майданчиків підвищить якість благоустрою та зовнішній вигляд Івано-Франківська.

«Будівництво таких підземних майданчиків варто прописати в містобудівних умовах з 1 січня 2019 року. Тоді кожен забудовник проектуватиме і споруджуватиме підземні майданчики у житлових районах новобудов», – каже депутат міськради Петро Гречанюк.