Новини

Всі новини
2018-09-14

Олег Березюк направив в Генеральну Прокуратуру депутатське звернення щодо ситуації із заниженням вартості комунального майна в будинку на вул. Незалежності, 37

Міська організація ПП “Об’єднання “Самопоміч” знову звертає увагу на ознаки корупції у ситуації із заниженням вартості комунального майна, яке перейшло у власність Ярославу Кравченку, члену Львівської обласної організації Національної Спілки художників України, в минулому – депутату Львівської обласної ради від ВО «Свобода». Так, ще 2 травня сесія Івано-Франківської міської ради затвердила висновок оцінювача про вартість нежитлового приміщення, розташованого на першому поверсі в будинку на вул. Незалежності, 37 (в народі цей відрізок вулиці відомий як “Стометрівка”). Так, на думку оцінювача, вартість 41 м2 тут коштує 500 640 гривень. За дивним збігом обставин, за таку привабливу ціну об’єкт приватизував близький друг першого заступника міського голови Олексія Кайди – Ярослав Кравченко. Це привернуло увагу Івано-Франківської міської організації “Об’єднання “Самопоміч”.

“Ще в травні ми направили інформаційний запит на отримання публічної інформації, однак спочатку нам не надали необхідну інформацію, пославшись на завантаженість та великий об’єм інформації, який потрібно зібрати, після цього ми надіслали ще один запит, проте відповіді так і не отримали,” – каже керівник Івано-Франківської міської організації Богдан Когут.

Ми вважаємо ухвалення такого рішення неприпустимим і докладатимемо всіх зусиль, щоб його було відхилено. 5 вересня керівник парламентської фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк направив в Генеральну Прокуратуру депутатське звернення, яким просить здійснити перевірку правильності зазначеного висновку оцінювача та законності відповідного рішення Івано-Франківської міської ради. Ми очікуємо, що Генеральна Прокуратура зможе належно розібратись у ситуації, зі свого боку міська організація ПП “Об’єднання “Самопоміч” триматиме справу на контролі.