Новини

Всі новини
2017-10-02

Одне з найбільших селищ України відсвяткувало 725 років заснування

Перша письмова згадка про селище Перегінське Рожнятівського району зафіксована у 1292 році. З цієї нагоди у селищі відбулося святкування.

Привітали громаду села й представники партії «Самопоміч». Депутат облради від партії «Самопоміч» Тарас Виноградник подарував спортивну форму для футбольної команди селища, а також надав матеріальну допомогу місцевим мешканцям, що досягли поважного віку. Таких у Перегінське є троє: вони мають понад 90 років життєвого досвіду.

«У Перегінське живуть чудові люди. Їхня відкритість та доброта мотивує на добрі вчинки та допомогу», – каже Тарас Виноградник.

У селищі проживає майже 13 тисяч жителів. Саме за кількістю населення Перегінське належить до числа найбільших селищ України.

Є у селищі збірна по футболу, яка має хороші результати у чемпіонатах області. Щоб підтримати спортивний дух селища, Тарас Виноградник подарував два комплекти спортивної форми.

«Форма для спортивної команди – це, в першу чергу, необхідність, – каже депутат облради Тарас Виноградник. – Вона має бути зручною та якісною. А ще красивою, адже це візитівка клубу».

Депутат районної ради від партії «Самопоміч» Галина Самілів пригостила всіх солодощами.

«Перегінське – це селище багате на таланти, адже нашим бойкам Бог подарував багато хисту. Але найголовніший – вміння радіти життю», – каже Галина Самілів.