Новини

Всі новини
2018-04-13

Об’єднання “САМОПОМІЧ” продовжує пропагувати медичну реформу серед медиків

 

Чергову інформаційно-роз’яснювальну зустріч у селах Кропивник та Копанки Калуського району провели голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” в Івано-Франківській обласній раді Олег Токарчук разом з членами партії Олегом Половком та Вадимом Пасічником.

 

На наш погляд, однією з найбільших проблем у реалізації реформи медичної галузі є низький ступінь поінформованості, як серед працівників медичної сфери так і серед місцевого самоврядування та населення. Цю перепону представники “Об’єднання “Самопоміч” намагаються усунути шляхом безпосереднього контакту з учасниками реформи. Ми переконані, що лише відкрите та пряме спілкування допоможе зруйнувати бар’єр недовіри і скептицизму. Разом з тим, розуміємо, що частина заходів в рамках реформи будуть непопулярним, однак важливими для зміни системи і тому вона має бути втілена.

 

“Медична реформа дозволить ефективніше розподіляти кошти між медичними закладами. Адже тепер вони фінансуватимуться з огляду на їхню реально виконану роботу і, відповідно, користь для пацієнтів, що їх утримують. Медична реформа запроваджує певну конкуренцію серед державних медичних закладів, а це лише позитивно відіб’ється на якості надання послуг. Ми маємо звикнути, що фінансувати медичний заклад через одну його назву неправильно. Усі складові системи охорони здоров’я сьогодні повинні працювати максимально ефективно і виправдовувати кожну вкладену гривню”, – зазначив на зустрічі голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” в Івано-Франківській обласній раді Олег Токарчук.