Новини

Всі новини
2017-07-10

Наступного року у Франківську запрацює перший соціальний садок з групами вихідного дня

Будівництво дошкільного закладу обійшлося у 24 мільйони гривень. Це кошти із залученням приватного капіталу. Ініціював будівництво депутат облради, керівник обласного осередку партії «Самопоміч» Тарас Виноградник. Знаходитиметься садок на вулиці Національної Гвардії.

Зараз ще триває будівництво – вже завершені фасади будівлі, триває внутрішній ремонт. Відкриття садочку заплановане на наступний рік.

Розрахований дошкільній заклад на 120 діток. Буде шість груп: дві ясельні, дві середні та дві молодші.

«Старші групи вирішили не робити. Це пояснюється тим, що хочемо ще побудувати школу. Плануємо завершити її будівництво до того часу, як дітки закінчать садок, – каже Тарас Виноградник. – Зараз тривають перемовини з чотирма державами, які можуть долучитися до проекту школи. Вона матиме відмінну від тої, яка є у Франківську, систему освіти, тому підготовку здійснюватимемо з садочка».

Унікальність садка – у групах вихідного дня, яких ще нема у Франківську, а також у групах нічного перебування.

Окрім того, відрізнятиметься і система дошкільної освіти. Вона запозичена від Соломонового університету, тож базуватиметься на створенні максимально гнучких і зручних програм навчання та на засадах гуманізму.

За словами Тараса Виноградника, будівництво садка – це приклад партнерства: «Якщо створити умови й не заважати, то приватний бізнес може будувати соціальні об’єкти».