Новини

Всі новини
2017-10-07

Нардепи «Самопомочі» у Франківську розповіли про події у ВРУ

На перевибори керівника обласної організації приїхали народні депутати України Тарас Пастух, Лев Підлісецький та Олег Лаврик. Окрім спостереженням за перебігом голосування, розповіли вони й про ситуацію у ВРУ.

Зокрема, мова йшла про ухвалення законопроекту про забезпечення державного суверенітету над тимчасово окупованими територіями України. Його ухвалили 6 жовтня, а перед голосуванням фракція «Самопоміч» заблокувала президію Верховної Ради.

«Минулий тиждень у Верховній Раді показав, що жодні парламентські методи роботи  «Самопомочі» не є результативними. Для прикладу, ми два тижні працювали над поправками до судового кодексу, але, як показало голосування, безрезультатно. Тому минулого тижня під час голосування нам довелося йти на непарламентські методи – блокування трибуни», – розповів Лев Підлісецький.

Позицію «Самопомочі» щодо ситуації на сході України прокоментував Тарас Пастух: «Від початку війни «Самопоміч» вимагала називати речі своїми іменами: війну назвати війною, агресора – агресором».

За словами народного обранця, тільки тоді можна отримати правові можливості захищати свою територію.

«За три роки війни політичне керівництво держави не виконує свої обов’язки. Якби був введений надзвичайний стан в Україні, президент взяв би відповідальність за всі речі. Цього не сталося», – каже Тарас Пастух.

Також він анонсував акцію протесту під стінами ВРУ, де 17 жовтня вимагатимуть ухвалити закони про вибори, про зняття недоторканності з депутатів та внести зміни до закону про антикорупційний суд.

Голова Виконавчого комітету політичної партії «Самопоміч» Олег Лаврик зупинився на подіях у Миколаєві.

«Їх не можна назвати демократичними. Те, що відбувається у Миколаєві – це наявний приклад тиску і диктатури БПП, яка остаточно утворила коаліцію з опоблоком», – переконаний Олег Лаврик.