Новини

Всі новини
2017-08-03

«Ми працюємо згідно з планами», – Олександра Федорук

Чергові нападки та дискредитація представників «Самопомочі» у регіонах. Нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація про депутата Івано-Франківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Олександру Федорук. Її, за словами видання «Чесно», розшукують виборці, які прийшли на прийом до депутата на Тичини, 8А, в той час, коли Олександра Федорук приймала людей на Грушевського, 22А.

«Ми працюємо згідно з планами. Приймаємо громадян з 17 до 19 години кожної першої середи місяця», – каже депутат міськради Олександра Федорук.

Прийом громадян був і 5 липня, коли представники «Чесно» провели рейд приймальнями місцевих обранців. Тоді до обраниці від «Самопомочі» звернулися делегація з Новгородської, 30, які занепокоєні аварійним станом будинку, та мешканка Заклинських, 6, що просила допомоги – засклити балкон.

Непорозуміння вийшло через інформацію, розміщену на сайті Івано-Франківської міської ради. Саме вони мали змінити адресу прийому, але забули. Про це помічниця депутата повідомила працівників депутатської кімнати ще у травні.

Зі свого боку на окрузі та за старим місцем прийому були оголошення з проханням звертатися за новою адресою.

«У зв’язку з організаційними причинами працівниками міської ради не були внесені зміни у розклад прийому громадян, тому були мешканці округу, які прийшли за старою адресою. Зараз інформація на сайті міськради оновлена», – каже Олександра Федорук.

Прийом громадян у червні депутатом міськради від партії “Самопоміч” Олександрою Федорук