Новини

Всі новини
2018-09-19

«Люди не можуть бути заручниками амбіцій однієї компанії», – Іван Гарасимко про СТЕК

Мешканцям будинку по вулиці Вовчинецька, 25 “Станіславська теплоенергетична компанія” не надає технічні умови на відключення від централізованого опалення. З такою проблемою люди звернулися до депутата Івано-Франківської міської ради від ПП “Об’єднання “Самопоміч” Івана Гарасимка.

Ситуація виглядає абсурдною, адже міська рада дозволила мешканцям будинку це зробити ще у 2014 році. Та протягом 3 років вони шукають справедливості і вже втомилися судитись з ТОВ “СТЕК“, адже юристи останньої штучно затягують судові процеси. Справи переважно знаходяться в апеляційних чи касаційних інстанціях.

На зустріч депутата з мешканцями було запрошено і представника компанії ТОВ “СТЕК”, проте він вкотре не прийшов. За словами Івана Гарасимка, така позиція виглядає щонайменше нелогічно, адже компанія-постачальник тепла попросту не виконує розпорядження міської ради. “Ми вважаємо, що люди не можуть бути заручниками амбіцій однієї компанії. У цій постійній грі, сенс якої – лише заробити гроші, страждають прості мешканці, які фактично позбавлені альтернативи, адже їхнє природнє бажання бути господарем у своїй квартирі заблоковане “Станіславською теплоенергетичною компанією”. Крім того, людям, які відмовились від послуг цієї структури, продовжують виставляти рахунки. Інакше як абсурдною ситуацію не назвеш. І ми знаємо, що у схожому становищі перебувають безліч франківців”, – каже депутат.

Ситуацію загострює й те, що незабаром стартує опалювальний сезон, і люди розуміють, що “СТЕК” не перестане нараховувати їм борг. Навпаки – суми лише зростуть.

Тож на черговій міжвідомчій комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, Іван Гарасимко звернеться до профільного заступника міського голови Вітенка М.І. з вимогою вплинути на ситуацію. На комісію пообіцяли прийти і мешканці будинку.

Міська організація ПП “Об’єднання “Самопоміч” розуміє важливість та гостроту проблеми, тому вже розпочато роботу над додатковими заходами, які допоможуть людям раз і назавжди вирішити проблему зі “СТЕК”. Ми інформуватимемо вас про хід подій.