Новини

Всі новини
2018-01-26

Керівник обласного осередку ознайомився з роботою Тлумацької організації «Самопомочі»

25 січня в рамках робочого візиту в Тлумацький район голова обласної організації політичної партії «Об’єднання Самопоміч», депутат обласної ради Богдан Станіславський відвідав збори Тлумацького районного осередку.

Під час зустрічі керівник осередку Михайло Гнатюк коротко прозвітував про результати роботи. Одним з найважливіших є підсумки виборів до Тлумацької та Олешанської ОТГ, які відбулися в грудні минулого року. За їх результатами до Тлумацької ОТГ пройшли 4 депутати, які висувалися від «Об’єднання Самопоміч», а ще 3 висуванців стали депутатами Олешанської ОТГ.

«То був великий об’єм роботи, нелегка і копітка праця. Але вона принесла непогані результати», – каже Михайло Гнатюк.

Крім того, силами місцевого осередку було організовано турнір з міні-футболу за участю 6 команд районних організацій «Самопомочі» по області. В Будзині за сприяння обласних депутатів було відкрито дитячий ігровий майданчик. Проведено перекриття покрівлі клубу в селі Підвербці, освітлення спортмайданчиків в Підвербцях та Яківці, облаштовано дві автобусні зупинки в селі Братишів, ведуться активні роботи з облаштування дитмайданчика в селі Надорожна тощо.

«Як керівник обласного осередку, я хочу об’їхати всі райони, щоб познайомитися ближче з осередками, роботою їх керівників, побачити діяльність наших депутатів. Наше завдання на цей рік – сформувати міцну команду «Самопомочі» на обласному і місцевих рівнях. І не просто сформувати її по факту, а по суті», – зазначив очільник обласної організації політичної партії «Об’єднання Самопоміч» Богдан Станіславський.

Він також представив присутнім помічника народного депутата від «Самопомічі» Тараса Пастуха Олега Кушніра, який зараз з робочим візитом перебуває на Прикарпатті.

«Я об’їздив більшу частину України і з впевненістю можу сказати, що Івано-Франківщина – одна з найпрогресивніших областей. Я вже побував в кількох районах і встиг побачити, як область розвивається. Є дуже різні села. Та в деяких, наприклад,  є настільки прогресивні школи, що у багатьох великих містах таких не побачиш. І в таких селах громади живуть за принципом нашої «Самопомочі»  – «Візьми і зроби!». Результати роботи помітно там, де люди гуртувалися, об’єднувалися», – каже Олег Кушнір.

В рамках зустрічі з представниками Тлумацького районного осередку голова обласної організації Богдан Станіславський також повідомив, що нещодавно рішенням виконкому керівник Надвірнянського районного осередку «Об’єднання Самопоміч» Олег Половко був призначений керівником обласного виборчого штабу.