Новини

Всі новини
2017-10-13

Франківців навчатимуть захищати свої права на безкоштовній «Школі права»

Протяг трьох днів досвідчені адвокати та юристи розповідатимуть про захист прав споживачів та як поводитися у разі затриманням правоохоронними органами. Проект «Школа права» організовано за підтримки депутата міської ради від партії «Самопоміч» Петра Гречанюка. Навчання у школі стане корисним для всіх, хто хоча б раз у житті стикався з ситуаціями, де знання своїх прав допомогло б вирішити проблему.

Ідея та реалізація цього соціального проекту належить студентам франківського вишу. Вони взяли участь у проекті «Реалізуй свою мрію», що організувала у травні цього року партія «Самопоміч», де навчали молодь писати та презентувати грантові програми. Ідея проведення школи права виборола призове місце у конкурсі та призовий фонд на реалізацію задумки.

За словами організаторів, у Франківську людям часто не вистачає знань, як захистити свої права. Це стосується щоденних питань, таких як повернення товару неналежної якості у магазині, право на відшкодування у разі покупки неякісного товару або права на ввічливе обслуговування.


Час та місце проведення:

24-26 жовтня, 17.00.

Офісі партії «Самопоміч» (Грушевського, 22А)

Обов’язкова попередня реєстрація 

тел: 0958576023 – Іра

0672097059 – Діма

Права людини –  це все ж невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Тому кожна людина повинна знати свої права, вміти їх захистити та реалізувати на практиці.