Новини

Всі новини
2017-08-05

Франківська нацполіція відзначила другу річницю створення

У Франківську зі святом поліціантів вітали нагородами за досягнення та автівками. 18 «гібридних» позашляховиків Міцубісі Аутлендер тепер допомагатимуть стежити за порядком в області.

Представник поліцейської комісії головного управління Національної поліції в області від громадськості Тарас Виноградник переконаний, що покращення матеріально-технічної бази поліціантів дозволить покращити й рівень виконання обов’язків. Загалом, на думку Тараса Виноградника, за два роки можна по-різному судити про досягнення нової структури: «Якщо судити з попередниками, грубо кажучи, то ясно що є зміни, але над ними ще треба працювати». Але варто покращити відношення працівників поліції до громадян.

«Вони мають бути толерантнішим, виваженішими, мають працювати з людьми. Хоча потрібна ще й зміна у головах самих громадян – владу потрібно поважати і допомагати здійснювати свої функції», – переконаний представник поліцейської комісії від громадськості, керівник обласного осередку партії «Самопоміч» Тарас Виноградник.

Начальник Головного управління Нацполіції в області Віктор Шкутов нагадав, що за останні два роки позитивно змінилися патрульна поліція та корпус оперативно-раптової дії. На часі – добір слідчих та криміналістів, дорожньої поліції, формування груп швидкого реагування патрульної поліції.