Новини

Всі новини
2017-08-04

Дитячий майданчик, контейнери для сміття та нове обладнання лікарні: мешканці Брошнева поділилися проблемами селища

Щоб допомогти селищам Рожнятівського району використовувати увесь потенціал для розвитку, депутат облради від партії «Самопоміч» Тарас Виноградник систематично проводить зустрічі з громадою та керівниками. Адже щоб вирішувати проблеми – треба про них говорити. Цього разу свої потреби озвучили мешканці селища Брошнів.

«Брошнів є великим бюджетоутворюючим селищем. Зараз є можливість зустрітися і поговорити про проблеми мешканців. Об’єднуючи зусилля можна допомогти цій місцевості стати привабливішою та комфортнішою для проживання», – каже Тарас Виноградник.

Депутати селищної ради, активісти та селищний голова говорили про першочергові проблеми. Порівняно з іншими населеними пунктами Рожнятівського району Брошнів – досить велике селище. Тут проживає понад п’ять тисяч мешканців. Болючими для них є соціальні проблеми.

Для лікарні потрібне нове обладнання та комп’ютерне забезпечення, для  закладів дошкільної освіти – ремонт приміщення і облаштування дитячого майданчика. Зокрема, завідувач садочка «Шовкова косиця», депутат селищної ради Любов Ахмарова жаліється, що діти не мають де гратися – майданчик вже старий та непридатний для дітей.

У комунальній системі селища складна ситуація з сміттєвими контейнерами. Їх у Брошневі просто нема. Розкидане сміття вже загрожує екологічною проблемою. Потрібна термінова реконструкція очисних споруд та урни для сміття. Це дозволить якісно покращити життя населення.

Селищний голова Брошнів-Осади Іван Шикеринець каже, що всім селищем сподіваються на конструктивну співпрацю та допомогу: «Ми налаштовані отримати не просто матеріальні блага, а й досвід співпраці і спілкування на рівні обласного депутата, керівника комісії».

Депутат облради Тарас Виноградник, вислухавши проблеми, запевнив, що допоможе – як особисто так і на рівні депутатського корпусу.

«Такі зустрічі – це не просто розмови, а початок співпраці. І головне не те, скільки людей прийшло на зустріч, а реальні справи, які можемо допомогти вирішити», – запевняє Тарас Виноградник.