Новини

Всі новини
2017-08-05

Досвід самоуправління: Франківська багатоповерхівка готується до зими заздалегідь

Незважаючи на аномальну спеку мешканці багатоповерхівки на Вовчинецька, 25 готуються до зими. Під пильним оком депутата міськради від партії «Самопоміч» Івана Гарасимка провели збори співвласників будинку та проголосували за важливе рішення: утеплювати стіни треба.

Це об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Магістраль» створили недавно. Голова ОСББ пан Василь каже, що роботи у будинку багато, але вирішили розпочати саме з утеплення – це дасть змогу економити кошти мешканців за рахунок опалення, а також зменшить тепловтрати.

Депутат міськради Іван Гарасимко опікується цим ОСББ. Зокрема допоміг з юридичним супроводом створення об’єднання співвласників, посприяв в освітленні провулку поруч . Допомагає й зараз в організації зборів.

«Мені на окрузі пощастило, бо мешканці розуміють позитиви самоуправління. Але людям треба допомагати організаційно. Зараз є програми співфінансуання, про які іноді мешканці можуть не знати. На початковому етапі ОСББ важливо підказувати та допомагати інформацією», – каже Іван Гарасимко.

Так мешканці вже подали заявку на міську цільову програму «Партиципаторне бюджетування» (бюджет участі), за яку триває голосування. Завдяки співфінансуванню з міського бюджету сподіваються замінити вікна у під’їзді. Також мешканці затвердили бюджет ОСББ. Тепер можна планувати ремонт і заміну поверхових щитків.

«В ОСББ «Магістраль» є ще багато потреба, адже це новостворене об’єднання співвласників. Але разом з бажанням людей покращувати своє життя і в співпраці мешканців та депутатів вдасться їх вирішити», – переконаний депутат міськради від партії «Самопоміч» Іван Гарасимко.