Новини

Всі новини
2018-03-30

Для студентів Івано-Франківська проведено науково-просвітницьку лекцію “Межа світів”

Україна пережила чимало маніпулятивних фальшувань, пов’язаних з культурою, ідеологією, суспільним середовищем українців. Був світ у якому ми жили і є світ, який прагнемо збудувати. Як воно – жити на межі. Своїм поглядом на цю проблему голова фракції “Об’єднання “Самопоміч”, народний депутат України Олег Березюк ділився зі студентами двох вишів Прикарпаття. В рамках науково-просвітницької лекції “Межа світів” він відвідав Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Івано-Франківський національний медичний університет.

Свій виступ спеціаліст у галузі психології та психіатрії, експерт у сфері управління, комунікації, соціальної сфери та освіти Олег Березюк побудував навколо поняття морального шахрайства (так званого у психотерапії синдрому Бордерляйна), апелюючи до технологій, які використовують тоталітарні режими, а також країни світу, які є мовчазними свідками трагедії окремої нації.

Одним із наслідків і яскравих прикладів політичного й історичного шахрайства, яке породило численні інші маніпулятивні технології, Олег Березюк назвав Паризьку мирну конференцію 1919 року. Саме на ній розподілялися кордони повоєнної Європи. Після того, як українську делегацію видворили із засідання, Україна, як держава пропала з політичних карт світу.

«Шахрайство спрацювало й Україну як таку не побачили на карті Європи. Внаслідок цього почалися наступні незворотні події, які надалі супроводжувалися політичними шахрайствами. Так утворилася перша межа – східної деспотії і західної демократії», – наголосив Олег Березюк. Разом з тим зазначив, що за шахрайство 1919 року Україні довелося заплатити дуже дорого – десятками мільйонів життів, які знищив людиноненависницький радянський режим.

Окрім того, лектор розповів про інші факти шахрайства і перекручування історії, які супроводжували ХХ століття.

«Рішення про безвіз – це не рішення про візи. Це означає, що Європа зробила те, що мала зробити 100 років тому – визнала Україну частиною демократичного європейського простору. І попри фальшування, нарешті ми досягнули неабиякого успіху на шляху до пошуку й утвердження власної ідентичності», – наголосив Олег Березюк на завершення лекції.

Після закінчення лекції студенти мали можливість подискутувати з парламентарем.