Новини

Всі новини
2017-06-30

Депутати облради підтримали перевірку на Бурштинській ТЕС

Після довгого та детального обговорення, депутати обласної ради у кількості 68 осіб прийняли проект рішення про звернення до керівництва держави, щоб перевірити на законодавчому рівні виконання інвестиційних зобов’язань Бурштинською ТЕС.

«Придбання Бурштинської ТЕС «ДТЕК Західенерго» передбачало виконання певного переліку зобов’язань. На сьогодні бачимо, що обладнання на Бурштинській ТЕС не модернізоване. Є шкідливі викиди, і це все розповсюджується по Галицькому району. Відбувається скорочення персоналу. Не виконуються інвестиційні зобов’язання щодо підняття рівня заробітної плати. Ліквідовані виплати індексації за шкідливі умови праці. Просимо підтримати звернення до керівництва держави. Це наша функція – захищати права громадян», – йдеться у тексті звернення, яке озвучив депутат обласної ради від партії «Самопоміч» Тарас Виноградник.

Також на голосування обранців обласного рівня висунули пропозицію створення тимчасової контрольної комісії. Вона на місці має перевірити, чи задоволений трудовий колектив Бурштинської ТЕС та мешканці Бурштина умовами праці.

За створення такого комісії проголосувало 45 обранців, тож рішення прийнято.