Новини

Всі новини
2018-02-04

«Давай одружимось»: 10 пар закоханих франківців зможуть на один день стати подружжями

14 лютого о 15.00 год. на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбудеться цікаве, романтичне й сповнене позитивними емоціями дійство. Проект під назвою «Давай одружимось» організовує Молодіжне крило Об’єднання «Самопоміч» в Івано-Франківську.

«Цей проект  своєрідна експрес-підготовка молоді до сімейного життя. У заході візьмуть участь 10 пар учасниць, які зареєструються, крім того можуть бути й ті, які приєднаються безпосередньо. Їм будуть вручатися символічні свідоцтва про одруження, які діятимуть лише в цей день. На «подружжя» очікуватимуть вісім конкурсів, які допоможуть визначити пару переможців, яка піде на безкоштовну романтичну вечерю в ресторані. Всі пари-учасниці отримають можливість безкоштовного входу в один із закладів відпочинку в Івано-Франківську. Крім того, діятиме фотозона, де можна буде зробити фото на згадку. Буде багато музики та розваг» ,  розповідає голова Молодіжного крила Об’єднання «Самопоміч»  в Івано-Франківську Христина Гальчук.

За її словами, взявши участь у проекті «Давай одружимось»  молоді люди зможуть навчитися взаємодіяти та бути справжньою командою, дізнаються більше про своїх половинок. Наразі організатори вже отримали заявки від 6 пар. Тому закликають молодь активно долучатися та весело і корисно провести час. Форма для реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1PhpmjUfHjKetoZ3i8PPk67dNN4cX6Q1uotd7PjE4aWA/viewform?edit_requested=true