Новини

Всі новини
2018-09-28

“Чистота міста – справа спільна. Однак влада має показувати приклад.” – Олександра Федорук

Чистота міста – справа спільна для всіх: влади і кожного мешканця Івано-Франківська. Тому, коли до довкілля байдуже ставляться дві сторони – одна не дбає про достатню кількість сміттєвих баків і, в результаті, аби викинути сміття, потрібно пройти півкварталу, а інша вважає, що 5 хвилин її часу важливіші від чистоти навколо, трапляється стихійне сміттєзвалище прямо посеред вулиці. З такою проблемою до депутата Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук звернулись мешканці будинків по вулицях Тичини, П. Мирного та Заклинських. Річ у тім, що позаду Івано-Франківської міської дитячої поліклініки, що знаходиться по вул. Тичини, 4, жителі ситуативно зробили смітник, насипавши гору побутового сміття (на фото).

Очевидно, що в ситуації, яка склалася, винні як ті, хто смітить, так і ті, хто не прибирає. Разом з тим, мешканці трьох великих вулиць та пацієнти і батьки Івано-Франківської міської дитячої поліклініки не можуть бути заручниками халатності і безгосподарності декількох несвідомих містян, які висипали там сміття. Міській владі потрібно якомога швидше зреагувати на ситуацію та позбавити мешканців вулиць Тичини, П. Мирного та Заклинських неприємності жити біля стихійного сміттєзвалища побутових відходів. Місто має дбати про комфорт його жителів. Тому Олександра Федорук направила своє депутатське звернення міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу та Директору департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлу Смушаку, якими додатково звертає їхню увагу на проблему та просить:

1. Прибрати сміття по вул. П. Мирного позаду Івано-Франківської міської дитячої поліклініки.

2. Подбати про обладнання місця для збору сміття для жителів вулиць, прилеглих до вул. П. Мирного.

3. У рамках фінансування, передбаченого стратегією розвитку міста Івано-Франківська на період до 2028 року, облаштувати підземних сміттєвих контейнерів закритого типу для жителів вулиць, прилеглих до вул. П. Мирного.

Фракція “Об’єднання “Самопоміч” в Івано-Франківській міській раді сподівається на швидку реакцію міської влади. Разом з тим, ми триматимемо цю ситуацію на контролі, допоки проблему не буде вичерпано.