Новини

Всі новини
2018-03-01

“АТО крізь об’єктив фотоапарата”

Інформативна фотовиставка під назвою “АТО крізь об’єктив фотоапарата” сьогодні відбулась в Тлумацькій гімназії. Виставлені фотографії знайомлять школярів з життям в зоні АТО, з ціною, яку ми платимо за незалежність, спокій. Розповідають нам про справжніх героїв, які ціною власного здоров’я та життя захищають нашу Батьківщину. Організували фотовиставку Тлумацька районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та благодійний фонд “Ботум”, за сприяння директора гімназії Павла Сови.

Фотовиставка “АТО крізь об’єктив фотоапарата” – це, в першу чергу, одне із наших щирих дякую. Дякую кожному, хто захищав і захищає нас на Сході. За їхню мужність, відданість, витримку, характер і відвагу. Крім того, фотомистецтво, яке ми привезли в гімназію, на наш погляд, має найменшу долю суб’єктивізу. Адже у фотографії правда зафіксована і відображена такою, яка вона є. Без закадрових голосів журналістів чи коментарів політиків які, часом, можуть замовчувати або навпаки підкреслювати вигідні чи невигідні речі.

Чуттєві фотографії з яких складається виставка, дозволили учням краще відчути дух та атмосферу, що панує на Сході нашої держави. Зрозуміти весь трагізм проблеми та одночасно велич і силу людей, які відстоюють наше право бути незалежною та суверенною державою