Новини

Всі новини
2018-03-03

“АТО крім об’єктив фотоапарата” продовжує мандрувати навчальними закладами Тлумаччини

“АТО крім об’єктив фотоапарата” продовжує мандрувати навчальними закладами Тлумаччини завдяки Тлумацькій районній організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та благодійному фонду “Ботум”. Наступними, піся тлумацьких гімназистів побачити патріотичну інформативну фотовиставку мали змогу студенти Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету.

Війна на Сході триває не лише за територію, копалини чи гроші. Російський агресор докладає максимум зусиль аби диктувати нам власний погляд на історичну пам’ять, вказувати, кого вважати героєм а кого ні. Війна на Сході це боротьба за самоідентифікацію. Тому подвиг кожного, хто в окопах захищає наші свободи заслуговує гідної пошани та пам’яті. Ми віримо, що на Донбас та в Крим скоро прийде мир і порозуміння буде досягнуто. Але без належної інформаційно-просвітницької підтримки шовіністичні випади Росії можуть повторюватися безкінечно, маючи на меті руйнування цілісності України. І тут сама лише зброя не може бути гарантом нашої незалежності.

Просвіта, патріотичне виховання, культивування національної гідності — це броня, яку буде важко пробити недругам нашої держави. Тому політична партія «Об’єднання «Самопоміч», окрім активної підтримки наших воїнів на Сході, робить все можливе аби творити та зберігати пам’ять про справжніх героїв, які ціною власного здоров’я та життя захищають нашу Батьківщину.