Новини

Всі новини
2018-07-18

Андрій Садовий : «Найбільша моя цінність – це є люди»

У вівторок, 17 липня, міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Прикарпаття. До Івано-Франківська Лідер Партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» приїхав з проектом  UrbanTalks, який започаткували кілька місяців тому. Під час  такої зустрічі Андрій Садовий разом із мером Івано-Франківська  Русланом Марцінківим та учасниками заходу – урбаністами, архітекторами й  громадськими активістами обговорили стратегії розвитку міст в умовах сучасності.

 

          Міста  —  потужна сила

“Ми розказуємо про успішні проекти, які реалізовані у Львові та інших містах. Я працюю мером вже понад 12 років. І зауважив, що у нас в державі немає жодної структури та інституції, яка була би корисна для міста. На жаль, містами не займаються, вони покинуті напризволяще. Їх потрібно  розвивати. Це складно, але якщо прикласти більше зусиль, то такі проекти матимуть успіх. Пам’ятки архітектури, то є діамант, який буде будувати наступні покоління. Тому той досвід, який маємо, хочу передавати для тих міст, які готові працювати», – розповідає про ідею проекту Андрій Садовий.

 

Мер Львова   вважає, що важко зробити тільки одне місто успішним, якщо інші міста не розвиваються.  Саме тому необхідно докладати усі зусилля, щоб Україна мала кращу динаміку розвитку і приєднувалась до найуспішніших країн світу. А це можна зробити лише подолавши корупцію, і якщо до влади прийдуть якісні люди.Лідер Партії  «Об’єднання «САМОПОМІЧ», під час зустрічі  зізнався: «Найцінніше, що надихає – це люди,  важливо їх цінувати і берегти». Тому головним  завданням   вважає  —  залучати до розвитку міста талановитих людей.

 

Важливо усвідомити, що стратегія міста реально працює лише за однієї умови: якщо її пише та впроваджує одна команда людей, на чолі якої — міський голова, і він цією ідеєю живе.

Лідер Партії  «Об’єднання «САМОПОМІЧ» під час UrbanTalks   також  розповів, що  свій досвід прагне  використати, щоб бути помічним для місцевого самоврядування : «Я б дуже хотів, щоб ми разом думали із іншими містами, обмінювалися досвідом та знаннями. Прагну  бути максимально корисним, готовий реалізовувати  цікаві проекти. Мій меседж дуже простий – цінуємо те, що маємо і реалізовуємо щось нове. Переконаний, що міста є тою потужною силою, які зможуть вивести Україну на нову орбіту розвитку».